JOURLISTA FÖR ÅSUNDENS FISKEVÅRDSOMRÅDE 2015

NAMN TELEFON MAILADRESS JOURVECKOR
Ivan Andersson 134 33     40 2 16
Uno Andersson 135 72   0702228440 uno.andersson@precomp.com   41 3 17
Joakim Ekberg 129 99   19 42 4 18
Jimmy Gustavsson 141 45  0708808816 jimmy.gustavsson@toyota.se 20 43 5 19
Sören Lindgren 0102181865 s.lindgren4500@gmail.com 21 44 6 20
Kent Larsson 134 92   22 45 7 21
Åke Larsson 451 37   23 46 8 22
Magnus Sund 157 64   24 47 9  
Marko Barkström

17577
070- 61167317

marko@dream-teams.se 25 48 10  
Lars Hermansson 070-5421726 storfeskarn@live.se 35 49 11  
Muhamed Mujakovic 725 001 155   36 50 12  
Fredrik Larsson 070-6085409 fredrik@dream-teams.se 37 51 13  
Jimmy Andersson 50719
070-3761796
jimmy_88andersson@gmail.com 38 52 14  
Gert-Uno Holmberg 13805
0705-108132
gertuno@telia.com 39 1 15  

Under vecka 26 till 34 är vi två tillsyningsmän i båten.

förslag:

V 26 Magnus Sund V 31 Mikael A - Joakim E V 31 Jimmy Andersson
V 27 Ivan A-Kent L V 32 Uno A - Sören L V 32 Uno Andersson
V 28 Lars Hermansson V 33 Marko B - Lars H V 33 Sören Lindgren
V 29 Gert-Uno Holmberg V 34 Jimmy A - Fredrik L V 34 Marko Barkström
V 30 Jimmy Gustavsson





Om UFF
Medlemsinfo
Tävlingar
Åsunden
Länkar
Gästbok


Besökare
Design by Marko Barkström  © 2006. All rights reserved.  Epost: uffulricehamn@hotmail.com   BG: 713-7052